Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής κορασίδων

 Πολύ καλή εμφάνιση για τις κορασίδες του ΟΑΧ καθώς επικράτησαν στην αναμέτρηση με τον ΟΦΗ .

Αναλυτικά:

ΟΑΧ-ΟΦΗ 71-40

Εργοτέλης-Ανδρογέας 64-40
Αρκάδι-Ηρόδοτος 39-43

ρεπό: Ιεράπετρα 

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-12, 30-13, 8-8, 16-7
Διαιτητές: Ρασούλη-Τεπερίδης
ΟΑΧ (Δημητρουλάκη): Μαρκάκη 2, Μπολιώτη, Λυβιάκη 4, Κωνσταντουδάκη, Λουπασάκη 6, Γιακουμάκη 12, Καραμούστου 3, Γερεουδάκη 11 (1), Παπαδάκη 23, Κίντριλη 8, Καμπίτση, Παπαδάκη Α. 2.
ΟΦΗ (Ζερβάκη): Καζάκη, Διαμαντάκη 12, Σταθοράκη, Αλιφραγκή 7 (1), Σπηλιωτάκη, Μηλιαρά 13 (2), Μεταξά 3 (1), Ψαρρά 2, Σπανάκη, Μουρτζάκη, Μοσχονησιώτη, Σταματάκη 3 (1).

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 12 ματς):

ΟΑΧ 19 (9-1) 10

Ηρόδοτος 19 (9-1) 10

Αρκάδι 18 (7-4) 11

Ανδρογέας 15 (4-7) 11

Εργοτέλης 14 (4-6) 10

ΟΦΗ 13 (3-7) 10

Ιεράπετρα 10 (0-10) 10

Επόμενη αγωνιστική (13η, 8/3):

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Ηρόδοτος-ΟΑΧ

Ιεράπετρα-Αρκάδι

ρεπό: Ανδρογέας 

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής παίδων:

Εξίσου καλή αναμέτρηση με νίκη η οποία επήλθε μετά τον αγώνα των παιδίων του ΟΑΧ απέναντι στον ΑΟΚΧ.

Ρέθυμνο-Ηράκλειο 35-47

Ανδρογέας-Κύδων (22/3)

ΑΟΚΧ-ΟΑΧ 46-52
ΟΦΗ-Ηρόδοτος 74-48

ΑΟΚΧ-ΟΑΧ 46-52
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-15, 17-8, 7-16, 8-13
Διαιτητές: Αρτεμάκη-Ρασούλη
ΑΟΚΧ (Ρενιέρης): Νησιώτης 2, Σταθάκης 14, Δουγαλής 2, κανατάκης, Κρασάκης 5 (1), Πεντάρης, Σειραδάκης 15, Κάβουρας 5, Κανιουρας, Βολτιράκης 3.
ΟΑΧ (Τσιαντής): Ιγγλεζάκης 5 (1), Γεωργουδάκης 2, Ζαχαριουδάκης 6 (1), Τσιμανάκης 3 (1), Τζανιδάκης 4, Καζάνης 23, Σαλιβουράκης, Καπαδουκάκης 9.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 16 ματς):

Εργοτέλης 29 (14-1) 15

Κύδων 27 (12-3) 15

ΟΦΗ 27 (11-5) 16
—————————–

Ηράκλειο 27 (11-5) 16

ΑΟΚΧανιά 26 (10-6) 16

Ρέθυμνο 22 (6-10) 16

ΟΑΧ 21 (6-9) (1μ.) 16
Ανδρογέας 20 (5-10) 15
—————————–

Ηρόδοτος 18 (2-14) 16

ΑΟΑΝ 13 (1-11) (1μ.) 15

Επόμενη αγωνιστική (17η, 22/2):

Ηρακλειο-Ανδρογέας

ΟΑΧ-Κύδων

Ηρόδοτος-Ρέθυμνο

ΑΟΚΧ-Εργοτέλης 

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑ

Το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής:

ΟΑΧ2-ΟΦΣΧ 41-46

Δειλινό-Ακρωτήρι (22/3)

Ακ. Ρεθυμνου-Κύδων2 50-77

Ηρακλειο 2-Χανια BC 20-0

ΟΑΧ2-ΟΦΣΧ 41-46
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 9-13, 7-15, 8-10, 17-3
Διαιτητές: Δημητρουλάκης-Σιβαρόπουλος 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 11 ματς):

Ακρωτήρι 19 (9-1) 10
———————-

Ηρακλειο2 18  (7-4) 11

Δειλινό 17 (7-3) 10

ΟΑΧ2 17 (6-5) 11

Κυδων2 15 (6-4) (1μ.) 11

ΟΦΣΧ 15 (4-8) 11
Ακ. Ρεθυμνου 14 (4-6) (1μ.) 11

Χανια BC 11 (1-9) (1μ.) 11

Επόμενη αγωνιστική (12η, 29/2):

Ακρωτήρι-ΟΑΧ2

Κύδων2-Δειλινό

Χανιά BC-Ακ. Ρεθύμνου

ΟΦΣΧ-Ηρακλειο 2